Dřevěné-stoly.cz Katalog - jídelní stoly a židle z masivu Dřevo použíté pro výrobu stolů a židlí Proces výroby stolů a židlí Místa, kde můžete naše jídelní stoly vidět osobně Kontaktujte nás

Showroom jídelních stolů a židlí z masivu

Ukázky našich stolů a masivních židlí pro Vás umisťujeme na veřejně přístupná místa - prozatím jen v Praze, ale chystáme se i do dalších měst. Můžete se tak podívat, jak vypadá náš nábytek při intenzivní zátěži. Navíc tak můžete navštívit zajímavá a příjemná místa - protože právě ta pro Vás hledáme.

Chcete-li si vybrat z konkrétní nabídky dřevěných jídelních stolů a židlí v našem skladu (je to opravdu jen sklad, neuvaříme Vám tam ani kávu), stačí se domluvit na termínu.

Všechny naše jídelní stoly a židle si můžete prohlédnout a také nakoupit v našem eshopu.

Mlýnská Kavárna

Kampa - Všehrdova 449

Velmi příjemná kavárna na Kampě. Vstup přímo z parku Kampa, směrem od Újezdu prvním můstkem přes Čertovku. Přijďte si dát kávu. Máme tu stůl Rod 80x80 a 4 židle Laura.


Vyrábíme a dovážíme pro vás dřevěný nábytek z masivu - dřevěné jídelní stoly a dřevěné jídelní židle.
(c) www.drevene-stoly.cz
Dřevo použité při výrobě našich masivních jídelníh stolů a židlí je z trvale udržitelných sadů.    Všechen náš nábytek je vyroben z prvotřídního masivu    Při výrobě našeho nábytku není zneužívána dětská práce    Veškerou dopravu od nás až k Vašim dveřím hradíme my
Hlavní stránka dřevěných stolů